



Будівельний фен RH600T Hitachi Hikoki + насадки + кейс
1 746 ₴
- В наявності
- Код: RH600T
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Два температурні режими
Холодний повітряний потік для швидкого охолодження
Гачок для зручного зберігання або стаціонарного використання
Захист від перегрівання
Прогумована ручка
Ергономічний дизайн
Без регулятора температури
Керамічний нагрівач
Комплект постачання:
5 насадок, пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Наявність LCD-дисплея | Ні |
| Відключення нагрівального елемента в разі перегріву | Ні |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний потік у різі. I | 250 л/хв |
| Повітряний потік у різі. II | 500 л/хв |
| Габарити | 245х83х250 мм |
| Зовнішній діаметр насадки | 34.5 мм |
| Подавання холодного повітря | 50 °C; 500 л/хв |
| Температура в різі. I | 450 ° |
| Температура в різі. II | 600 ° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴



