Розпилювач фарби електричний BORT BFP-500
2 062 ₴
1 958,90 ₴
- В наявності
- Код: BFP-500
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний HVLP (High Volume Low Pressure) фарборозпилювач. Фарбування відбувається за допомогою великого обсягу повітря за його низького тиску. У методах, де використовується стиснене повітря, різко розширюється хмарою фарби, що розпорошується, відбувається не фарбування деталей, а велика фракційна бомбоварка виробу, а отже:
- нефарбована поверхня;
- пігментація;
— низька ефективність перенесення (приблизно 40%) і чим складніша геометрична форма поверхні, що фарбується, тим ефективність нижча.
У установках із принципом HVLP використовується повітря, розігнаний турбіною до високої швидкості, який переносить лакофарбовий матеріал. Повітряний потік розпилювача збільшує адгезію і щільність покриття, знижуючи водночас час висихання пофарбованого шару. HVLP розпилювач підходить для нанесення синтетичних і нітроцелюлозних емалей і лаків, фарб для дерева та металу, фарб на водній основі, а також фарб мультиколор. Розпилювач має традиційну конструкцію з нижнім розташуванням бачка. Відрізняється від аналогів, залучених в інших технологіях розпилення, тільки ширшими каналами для проходження повітря. З його допомогою наносять склади, що мають в'язкість від 20 до 45 с (вимірюють за часом закінчення певної кількості рідини через отвір віскозиметра), — від лаків і емалей до «антикорів» і бітумних фарб. Представлений розпилювач Bort BFP-500, як і інші, сучасні розпилювачі, має регулювання факела розпилення. Регулювання факела має такі режими: - горизонтальна пляма розпилення — вертикальна пляма розпилення — точкова пляма розпилення Основний блок, що створює повітряний потік, забезпечений фільтром і двигуном 500 Вт. Для зручного перенесення блок забезпечений ременем, а для комфортної роботи — довгим шлангом, що з'єднує блок із пістолетом-розпилювачем. Попри сучасні технологи HVLP, що застосовуються в електричному розпилювачі Bort BFP-500, він легко розбирається й чиститься. Конструкція досить проста та надійна.
У КОМПЛЕКТІ:
ємність для фарби — 1 шт.;
чашка-віскозиметр — 1 шт.;
голка — 1 шт.;
сопло — 1 шт.
Характеристики
Споживана потужність 600 Вт;
Продуктивність 0,5 л/хв;
Місткість бачка 800 мл;
HVLP-технологія: Так;
Регулювання швидкості: Так;
Довжина шнура живлення 1,5 м;
Набір аксесуарів: Так
Вага виробу 2,2 кг;
Артикул Bort Bort BFP-500.
EAN 4260258291032.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bort |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.7 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4260258291582 |
| sky | 98291582 |
| Комплектація | набір насадок і аксесуарів |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 230 Вольт |
| Повітряний потік | 480 м3/хв |
| Сертифікати | CE, РСТ AB 55 |
| Частота напруги | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 958,90 ₴












