Інверторний генератор Matari M4600io
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Тип генератора | Інверторний |
| Номінальна сила струму | 18.3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Тип двигуна | 4-тактний OHV |
| Охолодження | Повітряне |
| Гарантія | 24 місяці |
| виконання | Без кожуха |
| Тип запуску | Електростарт |
| Двигун | MGB 270 |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Номінальна потужність, кВт | 4.2 кВт |
| Маса, кг | 39 кг |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1 л |
| Резервна потужність (кВт): | 4.6 кВт |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1,5 л/год |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 530x350x490 мм |
| Об'єм паливного бака (л): | 10 л. |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 500 ₴







