Електрогенератор дизельний Matari MB100 — це надійна продуктивна трифазна електростанція 220/380 В середньої потужності. Обладнана системою автозапуску АВР, що дає змогу проводити автоматичне введення резерву відразу після вимкнення живлення основної електромережі (без участі людини).
Номінальна потужність синхронного дизельного генератора 100 кВт (резервна 110 кВт). Модель призначена для експлуатації в будь-яких температурних умовах — базово є підігрівання сорочки двигуна для швидкого старту за низьких температур.
Особливості дизельної електростанції Matari MB100
Модель генератора електрики Матарі МВ100 має альтернатор із мідною обмоткою, вироблена в жорсткому компактному корпусі. Її можна встановлювати в спеціально обладнаних приміщеннях або на вулиці, на попередньо підготовлених бетонних майданчиках.
За роботу встановлення відповідає дизельний двигун Baudouin 6M11G150/5. Він споживає 13,5 літра дизеля на годину, у разі навантаження 60%. Великий паливний бак — 283 л, дає змогу ДЕС працювати повністю автономно, без дозаправляння понад 15-20 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 20 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 3150x1100x1600 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Baudouin 6M11G150/5 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 1980 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 100 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 283 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 13.5 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 110 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 020 000 ₴




