Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1,4 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 790*705*680 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari M620 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Універсальний (220 В/380 В) |
| Маса, кг | 131 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 9 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 50 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 3 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 10 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Ручний + Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 72 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 000 ₴







