Електрогенератор дизельний Matari MB180 — надійне трифазне встановлення. Призначений для резервного живлення об'єктів різного призначення, видає напругу 220/380 В (50 Гц). Електростанція має високу продуктивність 180 кВт (максимальна 200 кВт), що дає змогу забезпечити енергією більшість промислових установок та інфраструктурних об'єктів.
Модель ДЕС Matari MB180 з автозапуском (АВР), дає змогу реалізувати автоматичне введення резерву на об'єкті. Генератор електрики запускається відразу після вимкнення напруги в основній електромережі. Також тут реалізовано електростарт.
Можливості та особливості Матарі МВ180
Модель дизельної електростанції має альтернатор із мідною обмоткою, вироблена в металевому корпусі з жорсткою конструкцією. Габарити 3700х1250х1800 мм, за ваги 2,7 тонни.
За продуктивність дизельного генератора відповідає надійний двигун Baudouin 6M16G250/5 (1500 об./хв), з ефективним рідинним охолодженням.
Має економну витрату палива. За 60% навантаження споживає 24 літри дизелю. Об'ємний бак на 400 літрів забезпечує повну автономність роботи 12-17 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 24 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 3700x1250x1800 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | BAUDOUIN 6M16G250/5 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 2700 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 180 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 400 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 20 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 200 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 540 000 ₴




