Електрогенератор дизельний Matari MB200 — це потужне встановлення, призначене для енергопостачання об'єктів із середнім і високим рівнем енергоспоживання. Електростанція з автозапуском (АВР) дає змогу забезпечити повну енергонезалежність об'єкта — автоматичне введення резерву відбувається відразу після припинення електропостачання основною мережею.
Номінальна потужність дизельної електростанції Матарі МВ200 становить 200 кВт, за пікової 220 кВт. Модель з електростартом, трифазна (380 В), забезпечує стабільну напругу мережі 220/380 В із частотою 50 Гц — це дає змогу під'єднувати різне, навіть чутливе обладнання.
Генератор електрики Matari MB200: особливості
ДЕС Матарі МВ200 є найпотужнішою моделлю в лінійці виробника. Комплектується альтернатором із мідною обмоткою і надійним агрегатом Baudouin 6M16G275/5, що має витрату палива 22 літри на годину за 60% споживчого навантаження.
Корпус дизельного генератора захищений від корозії й компактний як для своїх габаритів. Габарити: 3700х1250х1800 мм, за ваги 2720 кг. Наявність шумозаглушувального кожуха дала змогу знизити рівень шуму під час пікових навантажень до 68 дБа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 24 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 3700x1250x1800 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Baudouin 6M16G275/5 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 2720 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 200 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 400 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 22 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 220 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 600 000 ₴




