Трифазний (380 В) дизельний генератор Matari MB120 — це високопродуктивна електростанція з номінальною потужністю 120 кВт (резервний 132 кВт). Є універсальним і надійним рішенням для резервного енергопостачання об'єктів різного призначення із середнім рівнем енергоспоживання.
Електрогенератор дизельний Матарі МВ120 комплектується альтернатором із мідною обмоткою. Автоматика (АВР) дає змогу здійснювати автоматичне введення резерву, відразу після вимкнення об'єкта від основного джерела енергопостачання. Модель має електростарт, що істотно полегшує експлуатацію ДЕС для користувачів.
Переваги дизельної електростанції Matari MB 120
Генератор електрики Матарі МВ120 виготовлений у якісному металевому корпусі. Розмір генератора 3150х1100х1600 мм і порівняно невелика вага у своєму класі (2010кг). Може встановлюватися на відкритих майданчиках або в спеціально обладнаних приміщеннях.
За продуктивність відповідає дизельний агрегат Baudouin 6M11G165/5. Він споживає приблизно 15,5 літра дизеля на годину, за середнього навантаження на 60%. Наявність паливного бака 283Л забезпечує автономну роботу встановлення впродовж 15-18 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 20 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 3150x1100x1600 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Baudouin 6M11G165/5 |
| виконання | У кожусі |
| Кількість фаз | Трифазний (380 В) |
| Маса, кг | 2010 кг |
| Напруга | 220/380 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 120 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 283 л |
| Охолодження | Рідинне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 15.5 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 132 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Дизельний генератор |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 68 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 1500 об./хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 1 070 000 ₴




