Барабанний шліфувальний верстат JET 10-20 Plus
- Бренд - JET.
- Клас - професійний.
- Тип пристрою - барабанні.
- Живлення - від мережі (220 В).
- Потужність, Вт - 1300 Вт.
- Вихідна потужність - 750 Вт.
- Оброблюваний матеріал - по дереву.
- Товщина заготовки - 0,8-75 мм.
- Ширина шліфування - 255 мм; 510 мм (у два проходи).
- Кількість обертів - 1400 об/хв.
- Швидкість подачі (заготовки) - 0-3 м/хв.
- Розташування шліфувального полотна - горизонтальні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jet! |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | JET |
| Вага | 44 кілограми |
| Вихідна потужність | 750 Вт |
| Габарити | 510х690х510 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість барабанів | 1 шт. |
| Кількість обертів | 1400 об/хв |
| Потужність, Вт | 1300 Вт |
| Оброблюваний матеріал | По дереву |
| Харчування | від мережі (220 В) |
| Розмір барабанів | 127х255 мм |
| Розташування шліфувального полотна | горизонтальні |
| Швидкість подачі (заготівлі) | 0-3 м/хв |
| Країна походження | Швейцарія |
| Тип установки | Настільний |
| Тип пристрою | барабанні |
| Товщина заготовки | 0,8-75 мм |
| Ширина шліфування | 255 мм; 510 мм (у два проходи) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 650 ₴










