- Можливість встановлення пазового диска Dado,
- Механізм блокування валу для полегшення заміни пиляльного диска,
- Регулювання нахилу пильного диска,
- Регулювання глибини пропилу ,
- Знімний упор-блокатор проти зворотного викиду заготовки,
- Пильний модуль із чавунного лиття,
- Робочий стіл із чавунного лиття,
- Знімні розширювачі робочого столу сталевого листа ліворуч і праворуч,
- Регульований паралельний упор з ексцентриковим затискачем,
- Рухомий кутовий упор з напрямною вздовж Т-подібного паза,
- Чотири висувні колеса для транспортування з педальним приводом підйомного механізму.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість встановлення диска Dado | Да |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 1440х1000х1050 мм |
| Глибина пропилювання за 45 | 80 мм |
| Діаметр витяжного патрубка | 100 мм |
| Максимальна ширина заготовки | 762 мм |
| Потужність електродвигуна | 1,8 кВт |
| Посадковий діаметр диска | 200 мм |
| Посадковий діаметр диска | 254 мм |
| Розміри робочого столу (ДхШ) | 685х512 мм |
| Розширення робочого столу зліва (ДхШ) | 685х250 мм |
| Розширення робочого столу праворуч (ДхШ) | 685х250 мм |
| Кут нахилу пильного диска | 0-45 |
| Частота обертання на холостому ходу | 2800 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 000 ₴










