Нагнітач Groz J2 (44216) для заправлення шприців мастилом, професійний. Призначений для використання з важільно-плунжерними шприцами.
Найкраще використовувати для заправлення дорогого мастила, позаяк нагнітач дає змогу ефективно заправляти все мастило з ємності, у такий спосіб мінімізуючи відсоток відходів.
Рекомендується використовувати для легких мастил до NLGI 3 включно.
Під фасування мастила: 20 кг
Порівнюючи зі звичайним нагнітачем для заправлення, цю модель вирізняє підвищена продуктивність у 54 г/прокачування
ПРИМІТКА:
Кожен нагнітач мастила зазнає тиску на заводі-виробнику. Нові нагнітачі можуть мати невеликі залишки мастила, що підтверджують проведення тестування.
Рекомендації: перед початковим використанням нагнітача налийте 30 мл оливи у вхідне затвердіння нагнітатора та натискайте важіль доти, як мастило почне роздавлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кришки | 310 мм |
| Діаметр сталевої частини мембрани | 241 мм |
| Для ємностей діаметром | 241-288 мм |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Повний діаметр мембрани (притискного диска) | 288 мм |
| Продуктивність | до 54 г/прокачування л/хв |
| Робоче середовище | солідол, литол, густе мастило, консистентне мастило |
| Мастило в'язкістю до | NLGI 3 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип приводу | важільний |
- Ціна: 6 099 ₴



