Опис Рокла гідравлічна Vulkan EPT15MH електропривод, 1500 кг, 115 см
Гідравлічна рокла Vulkan EPT15MH — складське обладнання, за допомогою якого можна переміщати габаритний вантаж на дерев'яних палітах. Часто використовується для транспортування об'єктів на території складу, навантаження, розвантаження тощо. Представлена модель обладнана електричним приводом, що забезпечує пересування роклі без зусиль із боку оператора.
Призначення та зона використання: переміщення вантажів на дерев'яних паллетах вагою до 1500 кг і підіймання їх на висоту до 12 см. Крім складів, що активно застосовуються в аеропортах, портах і різних промислових об'єктах.
Особливості підіймального обладнання Вулкан
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги електрогідравлічної рокли Vulkan EPT15MH
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору не залишають слідів і майже не створюють шуму.
- Чудово працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні тощо.
- Спарені колеса забезпечують надійне переміщення.
- Всі важелі керування зручно розташовані на ручці.
- Світловий індикатор показує рівень заряду акумулятора (4 типи сигналу)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.12 м мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | Ручний |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Електрогідравлічна |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 560 ₴







