Опис Штабелер електричний гідравлічний Vulkan SDYG-1535 1500 кг
Гідравлічний електричний штабелер Vulkan SDYG-1535 — складське обладнання електричного типу з гідравлічною системою керування. Часто використовується для підіймання та транспортування вантажів під час навантаження або вивантаження на складах, портах, вокзалах тощо. Також за допомогою штабелерів нерідко складають товари на невеликих складах і супермаркетах.
Призначення: переміщення вантажів, укладання їх на стелажі, штабелювання об'єктів одна на одну.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SDYG-1535
- Може підіймати вантаж вагою до 1500 кг
- Якісний захист рами від зовнішнього впливу
- Нейлонове покриття коліс забезпечує чудове зчеплення з поверхнею підлоги
- Міцні зварювальні шви
- Дає змогу підіймати вантажі на висоту до 3,5 м
- Посилені приводні ланцюги
- Надійна фіксація вантажів
- Надійні вила завдовжки 110 см
- Стійкий і легкий у керуванні навіть за максимальних навантажень
Технічні характеристики
Вантажопідіймальність:
1500 кг
Мін. висота підйому:
0,09 м
Макс. висота підйому:
3,5 м
Довжина вил:
1,10 м
Радіус розвороту:
1540 мм
Матеріал коліс:
нейлон
Розмір провідних коліс:
18х6 см
Розмір передніх коліс:
8х7 см
Висота:
238 см
Ширина:
166 см
Вага:
470 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 1820x930x2400 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 3.5 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 900 ₴





