Опис Штабелер електричний Vulkan CTQN1.5Т/4.5 1500 кг, 4.5 м
Електричний штабелер Vulkan CTQN1.5Т/4.5М — електричне самохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Модель Vulkan CTQN1.5Т/4.5М часто використовують для навантаження та вивантаження товарів на складах, у супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо. Пристрій підіймає вагу 1500 кг на висоту до 4,5 м.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Переваги штабелера Vulkan CTQN1.5Т/4.5М
- Самохідний тип пересування — штабелер їде самостійно, ви тільки керуєте
- Трисекційна форма щогли збільшує висоту підіймання, забезпечуючи водночас компактність зберігання
- Майданчик для оператора складається в бік корпусу, що неабияк економить місце для зберігання
- Вила з міцної зносостійкої сталі
- Міцні колеса з поліуретану: 4 спереду/2 ззаду
- Допускається нерівності підлоги під час роботи не більш ніж 6°
- Для роботи використовується акумулятор 24 В ємністю 210 А·год
- Підіймає вантаж вагою до 1,5 тонни на висоту до 4,5 м
Технічні характеристики штабелера Вулкан CTQN1.5Т/4.5М
Вантажопідіймальність:
1500 кг
Максимальна висота підйому:
4,5 м
Колеса (спереду/ззаду):
4 шт / 2 шт.
Радіус розвороту:
1600 мм
Матеріал коліс:
полиуретан
Акумулятор:
24 В, 210 Ah
Габарити:
2320х850х2098 мм
Вес штабелера:
1120 кг
Батьківщина торгової марки: Україна Країна-виробник: КитайГарантія:
12 міс
Корисні відеоматеріали та огляди
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1120 кг |
| Габарити | 2300x850x2070 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Макс.робоча висота | 4.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 210 А·год |
| Напруга акумулятора | Двадцять чотири |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 150 ₴





