Опис Штабелер електричний гідравлічний Vulkan CTD15/25 1500 кг
Гідравлічний електричний штабелер Vulkan CTD15/25 — складське обладнання з гідравлічною системою підіймання й електроприводом. Часто використовується для підіймання та транспортування вантажів під час навантаження або вивантаження на складах, портах, вокзалах тощо. Також за допомогою штабелерів складають товари на невеликих складах і супермаркетах.
Призначення: переміщення вантажів, укладання їх на стелажі, штабелювання об'єктів одна на одну.
Переваги штабелера Vulkan CTD15/25
- Надійні гідравлічні блоки та зносостійкі колеса неабияк продовжують експлуатаційний ресурс
- Надійна сталева рама витримує високі навантаження впродовж тривалого часу
- Колеса з нейлоновим покриттям забезпечують чудове зчеплення з підлогою та не залишають слідів на підлозі
- Колеса захищені сталевою рамою від зіткнень із перешкодами
Технічні характеристики штабелера Vulkan CTD15/20
Тип: несамохідний Вантажопідіймальність: 1500 кг Мін. висота підіймання: 0,085 м Макс. висота підіймання: 2.5 м Довжина вил: 1,15 м Радіус розвороту: 1500 мм Матеріал коліс: нейлон Розмір провідних коліс: 18х5 см Розмір передніх коліс: 8х9,3 см Червона база: 145 см Потужність електродвигуна: 1.6 кВт Ємність акумулятора: 120 А·год Напруга акумулятора: 12 В Вага: 460 кг Батьківщина торгової марки: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 460 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 540 мм |
| Габарити | 1700x800x1900 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 2.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.025 м |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 730 ₴



