Опис Штабелер електричний Vulkan CTD1.5T/3.0M 1500 кг, 3 м
Електричний штабелер Vulkan CTD1.5T/3.0M — електричне несамохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Модель Vulkan CTD1.5T/3.0M часто використовують для навантаження та вивантаження товарів на складах, у супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо. Пристрій підіймає вагу 1500 кг на висоту до 3 м.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Переваги штабелера Vulkan CTD1.5T/3.0M
- Гарне тягове зусилля дає змогу виконувати свою роботу навіть на ухилних рампах
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи водночас компактність зберігання
- Електромагнітний гальмо з рекуперацією забирає частину енергії, зменшуючи в такий спосіб оберти, і передає її назад в акумулятор, заряджаючи його
- Висота щогли в складеному стані досягає 208 см
- Міцні колеса з поліуретану: 2 спереду/2 ззаду
- Акумулятора 24 В ємністю 80 А·год вистачає на 4 години роботи
- Плавний старт і підйом вил
- Усі вузли керування зручно розташовані на ручці
- Штабелер автоматично вимикається у разі досягнення максимальної висоти підйому
- Підіймає вантаж вагою до 1,5 тонни на висоту до 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 485 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 540 мм |
| Габарити | 1700x740x2100 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 3.0 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.085 м |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 399 ₴



