Опис Штабелер електричний Vulkan CDDYG-II 1,5т/4,5м
Штабелер Vulkan CDDYG-II 4.5 м — електричне самохідне обладнання для транспортування та переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Модель Vulkan CDDYG-II часто використовують для навантаження та вивантаження товарів на складах, супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо. Пристрій підіймає вагу 1500 кг на висоту до 4,5 м.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan CDDYG-II
- Надійний акумулятор на 24 В ємністю 280 А·год
- Надійний двигун потужністю 1,6 кВт
- Вила з міцної зносостійкої сталі
- Може підіймати вантаж вагою до 1,5 тонни
- Підіймає об'єкти на висоту до 4,5 м
- Мінімальна висота підйому становить 9 см
- Обладнаний майданчиком для оператора
- Надійні чавунні колеса з нейлоновим покриттям
- Приводне колесо має розміри 252х78 мм
- Стабілізаційні колеса мають розміри 125х60 мм
- Допускається нерівності підлоги під час роботи не більш ніж 6°
- Опорні колеса 80 мм у діаметрі та 70 мм завширшки
- Має надійне зчеплення з поверхнею підлоги
- Вила мають довжину 115 см і ширину 17 см
- Загальна ширина вил становить 560-685 мм
- Ширина між вилами становить 230-345 мм
- Висота вил 6 см
- Досить легкий у керуванні
- АКБ важить 180 кг
- Вага акумулятора становить 780 кг
Технічні характеристики штабелера Вулкан CDDYG-II
Вантажопідіймальність:
1500 кг
Мін. висота підйому:
0,09 м
Макс. висота підйому:
4,5 м
Довжина вил:
1,15 м
Радіус розвороту:
1540 мм
Матеріал коліс:
поліретан із нейлоновим покриттям
Розмір провідних коліс:
12,5х6 см
Розмір опорних коліс:
8х7 см
Відстань між осями коліс:
1317 см
Акумулятор:
24 В, 280 Ah
Вага акумулятора:
180 кг
Вага штабелера без АКБ:
780 кг
Інструкція експлуатації штабелера Vulkan CDDYG-II
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 960 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 560-685 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 230-345 мм |
| Габарити | 2200x900x2050 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 4.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 280 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Напруга акумулятора | Двадцять чотири |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 453 403 ₴







