Опис Штабелер електричний Vulkan CDDYG-II 1,5т/3,5м
Штабелер Vulkan CDDYG-II — електричне самохідне обручування для транспортування і переміщення вантажів під час вантажно-розвантажувальних робіт. Модель Vulkan CDDYG-II часто використовують для навантаження та вивантаження товарів на складах, супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan CDDYG-II
- Надійний акумулятор на 24 В
- Вила з міцної зносостійкої сталі
- Може підіймати товари вагою до 1500 кг
- Обладнаний майданчиком для оператора
- Ефективно працює з великогабаритним вантажем
- Надійні колеса з нейлоновим покриттям
- Підіймає об'єкти на висоту до 3,3 м
- Має надійне зчеплення з поверхнею підлоги
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Досить легкий у керуванні
- Вага 960 кг надає більшої стійкості
Технічні характеристики
Вантажопідіймальність:
1500 кг
Мін. висота підйому:
0,09 м
Макс. висота підйому:
3,3 м
Довжина вил:
1,15 м
Радіус розвороту:
1540 мм
Матеріал коліс:
поліретан із нейлоновим покриттям
Розмір провідних коліс:
12,5х6 см
Розмір передніх коліс:
8х7 см
Відстань між осями коліс:
1318 см
Відстань між передніми колесами:
411 мм
Відстань між задніми колесами:
480 мм
Акумулятор:
24В
Вага акумулятора:
180 кг
Вес штабелера:
960 кг
Інструкція експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 960 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 2100x900x2280 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 3.5 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Напруга акумулятора | Двадцять чотири |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 361 954 ₴




