Опис Гідравлічний штабелер Vulkan ODS для бочок 400 кг
Гідравлічний штабелер Vulkan ODS — складське обладнання для виконання операцій із транспортування бочок об'ємом 200 л і діаметром 580 мм. Максимально допустима робоча вага становить 400 кг. Завдяки своїй конструкції ця модель може нахиляти бочки, що дає змогу без проблем розміщувати їх у необхідному положенні.
Vulkan ODS підходить для навантаження та вивантаження бочок на складах, супермаркетах, гуртових базах, підприємствах тощо.
Переваги штабелера Vulkan ODS
- Складське обладнання промислового класу
- Корпус із міцної зносостійкої сталі
- Спеціально розроблений для транспортування бочок об'ємом 200 л
- Під час переміщення бочка надійно фіксується
- Максимальна робоча вага до 400 кг
- Ручне регулювання кута нахилу бочки від 0° до 180°
- Надійний гідравлічний механізм підіймання
- Максимальна висота підіймання бочки 1450 мм
- Міцні поліуретанові колеса з нейлоновим покриттям габаритами 180х50 мм
- Має відмінне зчеплення з поверхнею
- Завдяки своїй вазі та продуманій конструкції має чудову стійкість у завантаженому стані
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 210 кг |
| Габарити | 1200x960x2020 мм |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Макс. діаметр бочки | 580 мм |
| Макс. кут нахилу | 180 |
| Макс.робоча висота | 1.45 м |
| Особливості | Для транспортування бочок |
| Розмір задніх коліс | 180x50 мм |
| Розмір роликів вил | 180x50 мм |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 448 ₴



