Опис Штабелер електричний Vulkan CTQ1536-C 1500 кг, 3.6 м самохідний
Vulkan CTQ1536-C — електричне самохідне обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт на складах, у супермаркетах і підприємствах. Ця модель призначена для транспортування та підіймання вантажів вагою до 1500 кг на висоту до 3.6 м. CTQ1536-C вирізняється простотою під час використання та високою функціональністю.
Переваги штабелера Vulkan CTQ1536-C
- Повністю електричний механізм переміщення
- Двосекційна форма щогли збільшує висоту підйому, забезпечуючи водночас компактність зберігання
- 3,6 м — максимальна висота підіймання вантажу
- 1500 кг — максимальна вага вантажу
- Вбудований двигун потужністю 2,2 кВт
- Майданчик для оператора складається в бік корпусу, що неабияк заощаджує місце для зберігання
- Вила з міцної зносостійкої сталі
- Міцні колеса з чавуну з поліуретановим покриттям
- Для роботи використовується 2 акумулятори 12 В ємністю 106 А·год
Комплектація
- Штабелер електричний самохідний Vulkan CTQ1536-C
- Зарядний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 865 кг |
| Габарити | 1950x800x2290 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Макс.робоча висота | 3.6 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 106 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 637 ₴



