Опис Штабелер гідравлічний Vulkan SYG-1016 жовтий
Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-1016 — складське обладнання для навантаження-вивантаження товарів. Найчастіше використовується на складі або в супермаркеті. Також може застосовуватися в портах, на вокзалах і аеропортах. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефектність процесу навантаження та вивантаження.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SYG-1016
- Міцні сталеві вила
- Може піднімати товари вагою до 1000 кг
- Ефективно працює з великогабаритним вантажем
- Надійні колеса з нейлоновим покриттям
- Підіймає об'єкти на висоту до 1,6 м
- Має надійне зчеплення з поверхнею
- Оптимальна довжина вил (1,15 м)
- Досить легкий у керуванні
- Вага 220 кг надає доб більшої стійкості
Технічні характеристики
Вантажопідіймальність:
1000 кг
Мін. висота підйому:
0,09 м
Макс. висота підйому:
1,6 м
Довжина вил:
1,15 м
Розширення вил (по позашл.):
32-84 см
Розширення вил (за внутр):
2-69 см
Радіус розвороту:
1400 мм
Матеріал коліс:
нейлон
Розмір провідних коліс:
18х5 см
Розмір передніх коліс:
8х6 см
Висота:
198 см
Ширина:
100 см
Вага:
220 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-840 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-690 мм |
| Габарити | 1680x920x2000 мм |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 1.6 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 862 ₴



