Опис Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 2000 кг
Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-2016 — обладнання для вантажних і розвантажувальних робіт у складських приміщеннях. Також підходить для переміщення вантажів у портах або багажі на вокзалах і аеропортах. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефектність процесу навантаження та вивантаження важкої поклажі.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SYG-2016
- Міцні сталеві вила
- Може піднімати товари вагою до 2000 кг
- Ефективно працює з великогабаритним вантажем
- Надійні колеса з нейлоновим покриттям
- Підіймає об'єкти на висоту до 1,6 м
- Має надійне зчеплення з поверхнею
- Оптимальна довжина вил (1,1 м)
- Досить легкий у керуванні
- Вага 275 кг надає більшої стійкості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 275 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 1650x960x2100 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 1.6 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 837 ₴



