Опис Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-1530 1500 кг
Гідравлічний штабелер Vulkan SYG-1530 — ручне обладнання для підіймання, штабелювання й переміщення вантажів по ториторії склада. За допомогою штабелера можна без зайвих зусиль підвищити ефектність вантажно-розвантажувальних робіт.
Призначення: переміщення об'єктів, укладання їх на стелажі, штабелювання вантажів один на одного.
Особливості підіймального обладнання Vulkan
- Чудове співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги штабелера Vulkan SYG-1530
- Міцні сталеві вила
- Може підіймати товари вагою до 1500 кг
- Ефективно працює з великогабаритним вантажем
- Надійні колеса з нейлоновим покриттям
- Підіймає об'єкти на висоту до 3 метрів
- Має надійне зчеплення з поверхнею
- Оптимальна довжина вил (1,1 м)
- Досить легкий у керуванні
Технічні характеристики
Вантажопідіймальність:
1500 кг
Мін. висота підйому:
0,09 м
Макс. висота підйому:
3 м
Довжина вил:
1,1 м
Розширення вил (по позашл.):
32-71 см
Розширення вил (за внутр):
20-41 см
Радіус розвороту:
1400 мм
Матеріал коліс:
нейлон
Розмір провідних коліс:
18х5 см
Розмір передніх коліс:
8х6 см
Висота:
213 см
Ширина:
79 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 330 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Габарити | 1670x790x2130 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 3.0 м |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 801 ₴




