Опис Штабелер електричний гідравлічний Metier 1500 кг, 3.5 м жовтий
Гідравлічний штабелер Metier — складське обладнання з електричною системою керування гідравлічними підіймальними блоками. Ця модель має забарвлення жовтого кольору. Ширина вил настроюється. Довжина вил 1.1 м. Максимальне підняття вантажу на висоту 3.5 м. Може піднімати вагу до 1500 кг. Обладнаний АКБ на 12V місткістю 120 Ah
Внимание! Перераховані показники є максимально можливими для цієї моделі. Це не означає, що штабелер може піднімати максимальну вагу на максимальну висоту.
Сфера застосування: використовується на складах, вокзалах, у супермаркетах, аеропортах, логістичних компаніях, портах.
Переваги електричного штабелера Metier 1500 кг / 3.5м / 1.1м
- Колеса з нейлоновим покриттям забезпечують чудове зчеплення з поверхнею й не залишають на підлозі сліди
- Маневровий і легкий у керуванні
- Вила виготовлені з міцної сталі, стійкої до зношування.
- Надійні гідравлічні блоки витримують максимальні навантаження й забезпечують плавне підіймання й опускання вантажу
- Зручна електрична система керування
- Вся конструкція укріплена міцними зварювальними швами
- Порошкове фарбування захищає сталеву раму від корозії
Технічні характеристики штабелера Metier 1500 кг / 3.5 м / 1.1 м
Вантажопідіймальність: 1500 кг Мінімальна висота підіймання: 90 мм Максимальна висота підіймання: 3500 мм Довжина вил: 1100 мм Розширення вил по зовнішньому боку: 560 - 1150 мм Радіус розвороту: 1540 мм Матеріал коліс: нейлон Потужність електродвигуна: 1.6 кВт Ємність акумулятора: 12V/120Ah Колісна база: 1450 Розмір задніх коліс: 180х50 мм Розмір передніх коліс: 80х60 мм Вага: 470 кг Батьківщина торгової марки: Україна Країна-виробник: Китай Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metier |
| Тип штабелера | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 470 кг |
| Зовнішнє розширення вил | 320-710 мм |
| Внутрішнє розширення вил | 20-410 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс.робоча висота | 3.5 м |
| Максимальна ємність акумулятора | 120 Агод |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Напруга акумулятора | Дванадцять |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 300 ₴



