Опис Генератор бензиновий 5.6 кВт FOGO FH 8000 TRE (FH 8000 TRE)
Бензиновий генератор FOGO FH 8000 TRE — обладнання для резервного живлення максимальною потужністю 6,2 кВт. Завдяки паливному баку на 45 л робочий цикл генератора може досягати 16,7 годин. Ця модель може використовуватися як основне джерело живлення на будівельних майданчиках, дачах, у гаражі. Постачається разом із цифровим AVR і індикатором рівня оливи.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва согасно міжнародним стандартам якості
- Надійні та високопродуктивні
Переваги електрогенератора FOGO FH 8000 TRE
- Запускається як за допомогою ручного, так і електричного стартера
- Підходить як для 1-фазного, так і для 3-фазного харчування
- Цифрове регулювання напруги ± 1,5% на три фази
- Низький рівень THD ≤ 6%
- Швидкий стартовий струм 300%
- Клас ізоляції генератора H
- Захист генератора IP 23
- У разі навантаження не більш ніж 75% може автономно працювати до 16,7 год
- Рама діаметром 38 мм надійно захищає корпус генератора від зовнішніх пошкоджень і надає йому стійкості
Комплектація генератора
- Цифровий AVR
- Розетка 380 В 16 А
- Розетка 220 В 16 А
- Захист від перевантаження
- Датчик рівня оливи
- Глушник із вихлопним адаптером
- Акумулятор для електростартера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 99 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 7 ч, 16 годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність | 5.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.9 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 6.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 45 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири |
| Розміри | 79x58x65 см |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 205 ₴




