Опис Генератор бензиновий 5.6 кВт FOGO FH 8000 (FH 8000)
Трифазний 4-тактний бензиновий генератор із двигуном HONDA GX 390. Номінальна потужність генератора: 5,6 кВт (3 фази) і 3,5 кВт (1 фаза). Номінальна сила струму 10,1 А (3 фази) і 15,2 А (1 фаза). У генератор вбудована система стабілізації напруги (AVR) і термореле, що вимикає двигун у разі досягнення критичної позначки робочої температури. Додатково реалізована технологія захисту двигуна від роботи без оливи з його аварійним вимкненням.
Генератор вирізняється високою економністю та підвищеним ККД. Витрата палива за 75% навантаження — 2,7 л/год. Укомплектований високоякісним альтернатором від виробника Sincro (Італія) з класом захисту IP 23.
Призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна електромережа недоступна або пошкоджена.
Особливості:
- автоматична зупинка двигуна за низького рівня оливи
- цифрове регулювання напруги +/-6%
- цифрова система AVR, що гарантує роботу без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги
- дві захищені розетки: 1ф ~ 16A 230V Schuko і 3ф ~ 16 A 400V IP44
- термореле
- захист генератора IP 23
- клас ізоляції генератора H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Час безперервної роботи | 2, 3 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Клас | Побутової |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна/три |
| Модель двигуна | GX390 |
| Потужність | 5.6 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 13 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.9 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 6.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 5.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 см3 |
| Обсяг паливного бака | 6.1 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири, для кемпінгу, для циркуляційного насоса |
| Розміри | 79x58x50.5 см |
| Витрата палива | 2.7 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Ціна: 74 759 ₴







