Опис Генератор бензиновий 2.7 кВт FOGO FH 3001 (FH 3001)
Однофазний 4-тактний бензиновий генератор FOGO FH 3001 з електронним регулятором вихідної напруги має номінальну потужність 2,7 кВт і номінальний струм 11,7 А.
Використовується як основне або резервне джерело живлення на різних об'єктах: приватний будинок, офісне приміщення, споруди комерційного або виробничого призначення.
В основі бензогенератора Фого міститься 4-тактний двигун моделі HONDA GX200. Середня витрата палива становить 1,4 л/год.
Укомплектований високоякісним синхронним альтернатором від виробника Sincro (Італія) — однофазна модель із класом захисту IP 23.
Призначення:
- для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі
- як альтернативне джерело електроенергії, якщо немає інших джерел живлення.
Переваги електрогенератора FOGO FH 3001
- Номінальний струм — 11,7 А
- Зручний ручний стартер для запуску генератора
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун Honda GX200 потужністю 5,15 к.с.
- Двигун може працювати на 3000 об/хв
- Вихідна максимальна потужність становить 3,0 кВт
- Якісний циліндр об'ємом 196 см. куб.
- Підходить для 1-фазного живлення
- Паливний бак на 3,1 л
- Порівняно невелика вага (38 кг)
- Генератор має розмір 580x395x405 мм
- Витрата палива становить 1,4 л/год
- Об'єм оливи в картері двигуна становить 0,6 л
- Повітряна система охолодження запобігає перегріванню генератора
- Може безперервно працювати впродовж 3 годин
- Дві розетки на 16 А
- Під час роботи генератор видає шум 65 дБ (А)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 3.0 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Потужність | 2.7 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.15 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 3.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.7 кВт |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.1 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири |
| Розміри | 58.0x39.5x40.5 см |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 293 ₴






