Опис Генератор бензиновий 2.5 кВт FOGO F3001R
FOGO F3001R — бензиновий електрогенератор побутового класу, обладнаний надійним, стійким до роботи 4 тактним двигуном марки Rato R210 з максимальною потужністю на виході до 2.7 кВт. Ідеальний варіант для забезпечення електроживлення в екстрених випадках у разі вимкнення мережі. Під час роботи повного бака палива об'ємом 3.6 л вистачить до 2.5 години за 75% навантаження. У цій моделі є вбудована система стабілізації напруги (AVR), захист від перевантаження та датчик рівня оливи
Переваги електрогенератора FOGO F3001R:
- 2.5 кВт — висока номінальна потужність
- 220 В — номінальна напруга під час роботи
- 10.9 А — номінальний струм під час роботи
- 2 розетки 230 В 16 А на панелі керування
- Вбудована система стабілізації напруги (AVR)
- Максимально проста у використанні конструкція
- Захист від перевантаження
- Вбудований датчик низького рівня оливи
- 580х395х405 мм — компактні габарити
Комплектація
- Генератор FOGO F3001R – 1 шт
- Інструкція експлуатації — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 2.5 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | RATO R210 |
| Потужність | 2.5 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 2.7 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.5 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Обсяг паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Індикатор низького рівня оливи, Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дачі, для квадрокоптера, для кемпінгу, для риболовлі |
| Розміри | 58x39.5x40.5 см |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 893 ₴




