Опис Генератор бензиновий 2.5 кВт FOGO FH 3001 R (FH 3001 R)
Бензиновий генератор FOGO FH 3001 R — обладнання для резервного живлення максимальною потужністю 3,4 кВт. Завдяки паливному баку на 3,3 л робочий цикл генератора може досягати 3 годин. Цей генератор може використовуватися як основне джерело живлення на будівельних майданчиках, дачах, у гаражі.
Призначення: призначений для відновлення подавання електрики в разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва согасно міжнародним стандартам якості
- Надійні та високопродуктивні
Переваги електрогенератора FOGO FH 3001 R
- Надійний ручний стартер для запуску генератора
- Потужний 4-тактний бензиновий двигун HONDA GX 200 на 4,8 кВт
- Паливний бак на 3,3 л
- Витрата палива становить 1,05 л/год
- Підходить для 1-фазного живлення
- Може безперервно працювати впродовж 3 годин
- Об'єм двигуна становить 196 см3
- Вихідна максимальна потужність становить 3,4 кВт
- Двигун може працювати на 3000 об/хв
- Генераторний блок італійського виробництва SINCRO
- Об'єм оливи в картері двигуна становить 0,6 л
- Повітряна система охолодження запобігає перегріванню генератора
- Синхронний альтернатор для стабілізації вихідної напруги
- Під час роботи генератор видає шум 96 дБ (А)
- Вага 39 кг надає генератору додаткової стійкості в процесі роботи
- Генератор має розмір 415х580х405 мм
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики електрогенератора FOGO FH 3001 R
Вид топлива:
бензин
Двигун:
Honda GX 200
Тип двигуна:
4-тактний
Об'єм двигуна:
196 см3
Система запуску:
ручний
Напруга:
220 В
Частота тока:
50 Гц
Номінальна потужність:
2,9 кВт
Максимальна потужність:
3,4 кВт
Кількість фаз:
1
Об'єм паливного бака:
3,3 л
Місткість картера:
0,6 л
Витрата палива:
1,05 л/год
Габарити:
415х580х405 мм
Вага:
39 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 3.3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Так |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 3.1 год годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий, міні |
| Клас захисту | IP23 |
| Кількість фаз | одна |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Потужність | 2.5 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.15 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 2.7 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.5 кВт |
| Обсяг паливного бака | 3.3 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Особливості | Індикатор низького рівня оливи, Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для квартири |
| Розміри | 41.5x58x40.5 см |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 872 ₴







