
Генератор зварювальний 8 кВт Fogo FV 11300 TWE бензиновий (FV 11300 TWE)
271 520 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34391
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Генератор зварювальний 8 кВт Fogo FV 11300 TWE бензиновий (FV 11300 TWE)
Зварювальний генератор FOGO FV 11300 TWE — обладнання для резервного або основного живлення під час робіт з електродугового зварювання. Ця модель працює зі зварювальним струмом у діапазоні 35-300 А.
Призначення: призначений для електропостачання зварювального апарату під час зварювальних робіт.
Особливості генераторів FOGO
- Європейська торгова марка
- Контроль виробництва согасно міжнародним стандартам якості
- Надійні та високопродуктивні
Переваги електрогенератора FOGO FV 11300 TWE
- Розроблений спеціально для роботи зі зварювальними апаратами
- Діапазон зварювального струму від 35 А до 300 А
- Стабілізація напруги ± 4%
- Низький рівень THD ≤ 6%
- Рама діаметром 38 мм захищає корпус генератора від зовнішнього фізичного впливу та надає йому стійкості
- Клас ізоляції генератора H
- Запуск за допомогою надійного електростартера
- Захист генератора IP23
- У разі навантаження 75% здатний працювати приблизно 9,2 год
- Підходить як для однофазного (220 В), так і для трифазного (380 В) живлення
- Повітряна система охолодження запобігає перегріванню генератора
- Регулятор зварювального струму та клеми для під'єднання зварювального кабелю виведені на панель керування
Технічні характеристики електрогенератора FOGO FV 11300 TWE
Тип палива: бензин Двигун: Briggs&Stratton Vanguard 3854 Тип двигуна: 4-тактний, 2- циліндровий Об'єм двигуна: 627 см3 Система запуску: ел. стартер Кількість фаз: 3 Напруга: 220/380 У Частота струму: 50 Гц Номінальна потужність (220 В/380 В): 4,5 кВт/8 кВт Максимальна потужність (220 В/380 В): 5 кВт/8 кВт Об'єм паливного бака: 45 л Ємність оливи в картері: 1,7 л Витрата палива: 4.9 л/год Рівень шуму: 97 дБ (А) Габарити: 900х580х800 мм Вага: 157 кг Батьківщина торгової марки: Польща Країна-виробник: Польща Гарантія: 12 місКомплектація FOGO FV 11300 TWE
- Розетки для зварювальних кабелів
- Розетка 400 В 16 А
- Розетка 230 В 16 А
- Захист від перевантаження
- Датчик тиску оливи
- Глушник з адаптером вихлопу
- Акумулятор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 157 кг |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Вихідна напруга | 220 В, 380 В |
| Габарити | 900x580x800 мм |
| Діаметр електродів | 1.6 - 4.0 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість фаз | одна/три |
| Потужність | 8.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 21 л.с |
| Потужність максимальна 1ф | 5.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 8.8 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 4.5 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 8.0 кВт |
| Обсяг паливного бака | 45.0 л |
| Об'єм бака для олії | 1.7 л |
| Особливості | Система аварійної зупинки, стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для гаража, для дачі, для дому, для кемпінгу, для зварювального апарату |
| Витрата палива | 4.9 л/час |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип установки | портативний |
| Цикл зварювання 100% | 185 А |
| Цикл зварювання 35% | 300 А |
| Цикл зварювання 60% | 240 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 520 ₴



