

Бур 18х340 SDS max Hitachi / HiKOKI 750922
654 ₴
- В наявності
- Код: 750922
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний бур SDS-max 18х340 мм (робоча 200 мм) Hitachi 754375 754305 (750922)
Діаметр 18 мм.
Робоча довжина 200 мм.
Габаритна довжина 340 мм.
Хвостовик SDS-max.
4 різальні перпендикулярні крайки.
Наконечник: з центрувальним вістрям і з подрібними зубцями, твердосплавні напайки TCT.
Конічна спіраль.
Інструмент використання — перфоратор або відбійний молоток із хвостовиком SDS-max.
Артикул Hitachi/HiKOKI 750922
EAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритна довжина | 340 мм |
| Довжина робоча | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴



