

Бур 12х540 SDS MAX Hitachi/HiKOKI 750911 для бетону
624 ₴
- В наявності
- Код: 750911
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло 12х540 мм (робоча 400 мм) SDS-MAX Hitachi (750911)
-дві різальні крайки
Діаметр 12 мм.
Довжина робоча 400 мм.
Довжина габаритна 540 мм
Хвостовик SDS-max.
Знак якості HiKOKI: ⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/HiKOKI 750911.
Бур призначений для ударного свердління отворів у залізобетоні під час використання перфораторів із кріпленням типу SDS-max.
Характеризується наявністю двох різальних крайок, твердосплавного наконечника та належить до професійного класу.
В асортименті Hikoki розташовується в лінійці "Professional 2-cutter", до якої також належать всі бури SDS-max з діаметром від 12 до 15 мм із двома різальними гранями.
Переваги серії "Profi 2-cutter"
Максимальна швидкість свердління завдяки зниженню тертя й ефективнішому передаванню ударного зусилля.
Спеціальна геометрія різальних краєм долотчастої головки, збільшені фаски для проходження арматури, спіраль зі змінною товщиною, конічна форма бура, широка різальна крайка стрижня бура.
Стійке та довговічне центрувальне вістря наконечника свердла для точного свердління.
Потужні розбивні зубці "Power Breakers", що утворюють мікротріщини в матеріалі для підвищення швидкості свердління.
Посилені армувальні грані різання свердла істотно знижують ризик застрягання під час зіткнення з металевою арматурою.
Об'ємна двоспиральна геометрія з посиленням серцевини забезпечує швидке відведення продуктів буріння й максимальну міцність на зламування.
Застосовується для буріння армованого залізобетону, цегляного мурування, природного каменю, граніту, мармуру.
Виготовлено в Німеччині методом високотемпературного кування суцільного стрижня на основі патентованої технології Hitachi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 540 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154652253 |
| Габаритна довжина | 540 мм |
| Довжина робоча | 400 мм |
| Розмір | две |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴



