


Бур 20х1000 мм SDS plus для бетону Hitachi 750174 / HiKOKI 782505
2 769 ₴
- В наявності
- Код: 750174
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло 20х1000 мм (робоча 950 мм) SDS-plus Hitachi (750174)
Хвостовик SDS-plus.
Діаметр 20 мм.
Робоча довжина 950 мм.
Габаритна довжина 1000 мм.
Роздрібне паковання на 1 одиницю — поштучно, без паковання, з пластиковим шильдиком
Знак якості HiKOKI: ⭐️⭐️.
Артикул Hitachi 750174/HiKOKI 782505.
EAN 8717574046151.
Бур для бетону призначений для ударного свердління отворів у залізобетоні під час використання перфораторів із кріпленням типу SDS-plus.
Характеризується наявністю двох різальних крайок, твердосплавного наконечника та належить до професійного класу.
В асортименті Hikoki розташовується в лінійці "Profi 2-cutter", до якої також належать всі бури SDS-plus з діаметром від 4 до 26 мм із двома різальними гранями. У цій товарній лінійці розташовуються бури SDS-plus з діаметром від 4 до 26 мм (з кроком 0.5 мм або 1 мм) і робочою довжиною від 50 до 950 мм. Лінійка "Profi 2-cutter" охоплює діапазон артикулів Hikoki починаючи з 782401 по 782522. Згідно з корпоративною системою градації якості лінійка свердел для бетону з хвостовиком SDS-plus "Profi 2-cutter" маркувана двома зірками знаком якості "⭐️⭐️". Трима зірками якості Hikoki відзначена лінійка бурів SDS-plus з 4 різальними гранями "Profi 4-cutter", а за однією зіркою якості мають лінійки "Semi Profi 2-cutter" і "Basic 2-cutter".
Переваги серії "Profi 2-cutter":
Максимальна швидкість свердління завдяки зниженню тертя й ефективнішому передаванню ударного зусилля.
Спеціальна геометрія різальних краєм долотчастої головки, збільшені фаски для проходження арматури, спіраль зі змінною товщиною, конічна форма бура, широка різальна крайка стрижня бура.
Стійке та довговічне центрувальне вістря наконечника свердла для точного свердління.
Потужні розбивні зубці "Power Breakers", що утворюють мікротріщини в матеріалі для підвищення швидкості свердління.
Посилені армувальні грані різання свердла істотно знижують ризик застрягання під час зіткнення з металевою арматурою.
Об'ємна двоспиральна геометрія з посиленням серцевини забезпечує швидке відведення продуктів буріння й максимальну міцність на зламування.
Застосовується для буріння армованого залізобетону, цегляної кладки, природного каменю, граніту.
Виготовлено в Німеччині методом високотемпературного кування суцільного стрижня на основі патентованої технології Hitachi. Всі бури промарковані знаком технічного контролю незалежною Асоціацією за якістю свердел по каменю (PGM — Prufgemeinschaft Mauerbohrer e.V).
До 2018 року, до початку процесу ребрендинга з Hitachi в Hikoki ця продукція розповсюджувалася під артикулом Hitachi 750174 зі збереженням індивідуального штрих-коду. Аналогічна продукція з ідентичними характеристиками постачається Metabo в лінійці "Pro 4".
Ця продукція Hikoki постачається в картонному пакованні, до кожного виробу прикріплений пластиковий ширдик із зазначенням розмірів, з піктограмами відповідного типу хвостовика, призначення, знака якості, позначкою про сертифікацію. Кожне свердло покрите деякою кількістю мастила для захисту від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 950 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154654486 |
| Габаритна довжина | 1000 мм |
| Довжина робоча | 950 мм |
| Число ріжучих кромок | дві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 769 ₴



