



Бур 30х570 мм SDS max для бетону Hitachi/HiKOKI 754330
2 924 ₴
- В наявності
- Код: 754330
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло 30х570 мм (робоча 450 мм) SDS MAX Hitachi/HiKOKI 754330
Діаметр 30 мм
Робоча довжина 450 мм
Габаритна довжина 570 мм
Хвостовик SDS-max.
4 різальні перпендикулярні крайки.
Наконечник: з центрувальним вістрям і з подрібними зубцями, твердосплавні напайки TCT.
Конічна спіраль.
Інструмент використання — перфоратор із хвостовиком SDS-max
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️
Артикул: Hitachi / Hikoki 754330
EAN 8717574026733
Свердло Hikoki з хвостовиком SDS-MAX — це швидке та надійне свердло з 4 лезами для професійної роботи.
Створено для максимальної продуктивності за збереження бездоганної якості кожної деталі.
Обладнаний твердосплавною головкою, утвореною двома пластинами з твердого металу, розташованими під кутом 90 градусів.
Головка призначена для запобігання заклиненню під час удару об металеву арматуру.
Має індикатор зношування основної різальної поверхні.
Посилений осердя свердла збільшує його стійкість до пошкоджень і зламання.
Сила удару передається прямо на головку.
Пил виводиться назовні.
Особливості та переваги:
Трикомпонентний твердосплавний наконечник з унікальною геометрією.
Центрувальний наконечник
Поверхня з фаскою на кінці основної різальної поверхні.
Симетричне розташування різців, 4 x 90°
Надзвичайно міцне зчеплення
Маркування ступеня зносу на кінці основної різальної поверхні.
Посилені основні та другорядні різальні поверхні.
Серце має укорочену конічну форму.
Застосовується для буріння армованого залізобетону, цегляної кладки, природного каменю, граніту.
Виготовлено в Німеччині методом високотемпературного кування суцільного стрижня на основі патентованої технології Hitachi. Всі бури промарковані знаком технічного контролю незалежною Асоціацією за якістю свердел по каменю (PGM — Prufgemeinschaft Mauerbohrer e.V).
До 2018 року, до початку процесу ребрендинга з Hitachi в Hikoki ця продукція розповсюджувалася під артикулом Hitachi ___ зі збереженням індивідуального штрих-коду. Аналогічна продукція з ідентичними характеристиками постачається Metabo в лінійці "SDS-max Pro 4".
Ця продукція Hikoki постачається в картонному пакованні, до кожного виробу прикріплений пластиковий ширдик із зазначенням розмірів, з піктограмами відповідного типу хвостовика, призначення, знака якості, позначкою про сертифікацію. Кожне свердло покрите деякою кількістю мастила для захисту від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина робочої частини | 570 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 570 мм |
| Число ріжучих кромок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 924 ₴



