


Чашка шліфувальна алмазна 125х22х5мм для бетону граніту ⭐️⭐️⭐️ Hitachi / HiKOKI 752877
2 292 ₴
- В наявності
- Код: 752877_HIKOKI
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чашка шліфувальна алмазна для бетону 125х22х5 мм.
Зовнішній діаметр 125 мм.
Діаметр отвору 22,2 мм.
Висота сегмента 5 мм.
Для сухого та мокрого різання.
Рекомендована швидкість обертання до 6650 об/хв.
Рекомендована швидкість руху до 80 м/хв.
Призначення: для спливоплення товстих шарів бетону, нівелювання бетону, підготовки підлоги, видалення цементної плівки та швів від опалубки на бетоні, для слугування твердої цементної або цементно-вапняної штукатурки твердої безшовної підлоги, для нівелювання граніту, природного каменю та інших. крайок без відколів.
Матеріал застосування: будь-які тверді матеріали (бетон, природний і штучний камінь, цегла, граніт тощо), а також під час оброблення бетонних виробів
Інструмент застосування: кутова шліфувальна машина (ШМ, болгарка).
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 752877.
EAN 8717574001952.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість сегментів | 20 |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Газобетон, Мармур, Гіпс, Тротуарна плитка, Гідротехнічний бетон, Керамограніт, Бетон, Азбест, Граніт, Керамічна плитка, Залізобетон, Піщаник, Пінобетон, Ракушняк, Камінь, Шифер, Високоармований бетон, Кераміка, Цегла, Армований бетон, Асфальт, Абразив |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717574001952 |
| Висота сегмента | 5 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Посадковий діаметр диска | 22.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 292 ₴



