



Алмазна шліфувальна чашка 125х22х4.5мм для залізобетону бетону граніту ⭐️⭐️⭐️ Hitachi / HiKOKI 752872
1 308 ₴
- В наявності
- Код: 752872_HITACHI
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чашка шліфувальна алмазна для бетону 125х22,2х4,5 Turbo Hitachi/HiKOKI 752872.
Зовнішній діаметр — 125 мм.
Діаметр отвору 22.2 мм.
Висота сегмента 4.5 мм.
Для шліфування будь-яких твердих поверхонь.
Рекомендована швидкість обертання до 6650 об/хв.
Рекомендована швидкість руху до 80 м/хв.
Призначення: для підшліфування і слугування еластичних захисних покриттів на м'якій і твердій основі, клеїв, ущільнень, для видалення латексних та олійних фарб, бітумів, поліуретану, епоксидних покриттів, еластичних клеїв, для фрезерування вапняної та гіпсової штукатурки, для шліфування штукатурки на основі синтетичної смоли, жорсткої цементної штукатурки.
Матеріал застосування: будь-які тверді матеріали (бетон, природний і штучний камінь, цегла, граніт тощо), а також під час оброблення бетонних виробів
Інструмент застосування: кутова шліфувальна машина (ШМ, болгарка).
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 752872.
EAN 8717574001938.
ETOOL — співпрацюйте з професіоналами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717574001938 |
| Висота сегмента | 20 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Посадковий діаметр диска | 22.2 мм |
| Товщина диска | 4.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308 ₴



