



Лобзик CJ65V3 Hitachi/HiKOKI з регулюванням швидкості
2 166 ₴
- В наявності
- Код: CJ65V3
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лобзик Hitachi CJ65V3 призначений для фігурного різання плоских матеріалів. Можливості цього лобзика дають змогу робитирізні меблі або розрізати металевий лист. Наявність плавного регулятора швидкості руху дає змогу виконувати розрізи без відколів. Кришка стружкосборника має три положення: під час встановлення та зняття полотна; під час різання дерев'яних матеріалів; під час різання аркушів із металу. Наявність пилоуловлювача дає змогу приєднати до лобзика пилосос і під час роботи видаляти пил.
Регульована швидкість за допомогою диска та перемикача
Зручна гумова ручка.
Двигун із двома кулькопідшипниками для збільшення терміну експлуатації й ефективного передавання енергії.
Компактний і легкий 1,5 кг.
Повітряне відведення тирси для гарного огляду лінії різання.
Під'єднується безпосередньо до мішка без перехідника.
Заміна леза без інструментів
Ротор із подвійним підшипником для тривалого терміну експлуатації й ефективного передавання потужності двигуна.
Велика нековзна ручка.
Великий перемикач для зручного використання.
Чиста робоча поверхня завдяки сильному обдуванню.
Захисний прозорий кожух, що захищає від льоту стружки.
Контроль швидкості, вбудований в обмежувач перемикача.
Комплектація: пильне полотно, захисний кожух, шестигранний ключ, прозорий захисний кожух пиляльного полотна.
Також відомий як: CJ 65V3, CJ65V3, CJ65V3.
Технічні характеристики
Продуктивність: деревина
65 мм
Продуктивність: пластина з м'якої сталі
6 мм
Мін. радіус пропилювання
25 мм
Кут нахилу платформи ліворуч/праворуч
45°
Потужність
400 Вт.
Амплітуда робочого ходу різального полотна
18 мм.
Швидкість на холостому ходу
3000 хід/хв
Габаритна довжина
197 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 6 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 166 ₴



