Тунельний бур SDS-max 65х990х850 цілісної конструкції Hitachi 751697 / HiKOKI 4100967
8 508 ₴
- В наявності
- Код: 4100967
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тунельний бур SDS-max 65х990х850 суцільної конструкції ⭐️⭐️⭐️ Hitachi 751697 / HiKOKI 4100967
Діаметр 65 мм.
Робоча довжина 850 мм.
Габаритна довжина 990 мм.
Хвостовик SDS-max.
Призначений для отворів у бетоні, кам'яній клаку, силікатній цеглі, для виготовлення кабельних або трубної укладки.
Інструмент використання — перфоратор із хвостовиком SDS-max.
Постачається в прозорому циліндричному блістерному тубусі.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi 751697 / HiKOKI 4100967
old EAN 8717154657753.
new EAN 8717574070408
Переваги проломних бурів Hikoki:
суцільна монолітна конструкція тунельного бура забезпечує повне передавання енергії удару й обертання на інструмент;
точне засвердлювання завдяки вбудованому центрувальному свердлу;
головка бурової фрези з твердосплавними зубцями у формі зубил пришвидшують процес буріння бетону;
заклинювання виключене завдяки розташованим по колу твердосплавним зубцям;
дуже великі пази спіралі забезпечують безперешкодний винос бурового пилу;
гарна продуктивність навіть під час проходження металевої арматури;
завдяки посиленій серцевині та підвищеній ширині спіралі досягається вища стійкість до зламу та зниження вібрації;
завдяки короткій спіралі зменшується маса інструменту, що полегшує роботу з ним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 850 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 990 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154657753 |
| Габаритна довжина | 990 мм |
| Довжина робоча | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 508 ₴










