Бензиновий генератор Matari MH7000EA-ATS — поєднує в собі надійність, зручність використання та високу якість. Він обладнаний автоматикою, а також має низку інших переваг, які роблять його привабливим рішенням для енергопостачання об'єктів різного призначення: побутових, комерційних, соціальних та промислових.
Однією з особливостей генератора Matari MH7000EA-ATS є наявність автоматики, що запускає аварійне подавання електрики, у разі вимкнення об'єкта від основної електромережі. Завдяки досить тихій роботі — до 72 дБа, його можна використовувати на об'єктах із обмеженнями за рівнем шумності, наприклад, біля житлових будинків, офісів або громадських зон.
Можливості бензинового генератора Matari MH7000EA-ATS
Генератор обладнаний багатофункціональним контролером, що дає змогу моніторити вольтаж, частоту, навантаження та час роботи, що забезпечує додаткову зручність використання й дає змогу налаштувати роботу системи відповідно до потреб користувача.
Конструкція корпусу досить проста, не має захисного кожуха, але передбачає наявність транспортувальних коліс. Користувач може швидко й самостійно переміщати встановлення в зручне місце, що особливо актуально на будівельних майданчиках або під час проведення нетривалих заходів.
За роботу генератора відповідає надійний двигун Matari M420 (3000 об/хв). Він забезпечує резервну потужність 5,5 кВт і номінальну 5 кВт. Установлення обладнане синхронним альтернатором, підтримує напругу в одну фазу на 220 В (50 Гц). Місткість паливного бака 23 літри — цього вистачає на тривалий час роботи без дозаправок. За 60% навантаження витрата палива становить 1,7 літра на годину. Також генератор обладнаний електростартом для зручного запуску.
Габаритні розміри корпусу становлять 790х575х605мм. Він компактний і легкий, важить усього 87 кг, що робить його перенесення простим і зручним. Продається з повноцінною гарантією від виробника на 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.1 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 790*575*605 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari M420 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 87 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 5 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 23 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1,7 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 5.5 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 72 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 41 500 ₴









