Бензиновий генератор Matari MH9000EA-ATS — це потужна та надійна установка, яка стане незамінним помічником у багатьох ситуаціях і забезпечить енергетичну незалежність об'єкта.
Матарі MH9000EA-ATS забезпечує стабільне й безперебійне електропостачання, а його багатофункціональний контролер дає змогу легко моніторити основні параметри: вольтаж, навантаження та час роботи системи.
Особливості бензинового генератора Matari MH9000EA-ATS
Конструкція генератора Matari MH9000EA-ATS мобільна. У корпусі передбачені транспортувальні колеса, що дають змогу оперативно переміщати генератор одній людині, для виконання поставлених завдань у різних місцях. Його без проблем можна використовувати як для домашніх потреб, так і для комерційної діяльності, наприклад, на будівельних майданчиках.
Характеристики говорять самі за себе: резервна потужність 6.5 кВт (номінал 6 кВт), гарантують під'єднання більшості побутових приладів та інструментів. Завдяки синхронному альтернатору й однофазній напруги 220 В (50 Гц), користувачі можуть використовувати генератор Matari MH9000EA-ATS для під'єднання різного, зокрема чутливого електрообладнання.
Ця модель має автоматику АВР — це дає змогу налаштувати автоматичне під'єднання об'єкта до резервного джерела живлення (у разі збою основного електропостачання).
Matari MH9000EA-ATS комплектується надійним і ефективним двигуном Matari M420. Одноциліндровий, 4-тактний двигун забезпечує високу продуктивність і надійну роботу. За заправленого паливного бака на 23 літри та витраті палива 1.9 л/год (за 60% навантаження), забезпечується автономна робота генератора понад 10 годин без дозаправлення.
Завдяки електростарту, запуск генератора стає швидким і простим процесом. Користувач може запустити встановлення всього за кілька секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Користувальницькі характеристики | |
| ≥мкість оливи в двигуні (л) | 1.1 л |
| Автоматика | АВР Є |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 790*575*605 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двигун | Matari M420 |
| виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Однофазний (220 В) |
| Маса, кг | 94 кг |
| Напруга | 220 В Вольт |
| Номінальна потужність, кВт | 6 кВт |
| Об'єм паливного бака (л): | 23 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Витрата палива за 60% навантаження (л/год): | 1.9 л/год |
| Резервна потужність (кВт): | 6.5 кВт |
| Лічильник мотогодинник: | Да |
| Тип альтернатора: | Синхронний |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рівень шуму (дБа): | 72 дБа |
| Частота обертання (об/хв): | 3000 об/хв |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 45 000 ₴









