Токарно-гвинторізний верстат FDB Maschinen Turner 210х400V призначений для обробки різанням (струмленням) невеликих металевих деталей тіл обертання діаметром до 210 мм. На даному обладнанні можна виконувати наступні операції: обточування та розточування циліндричних, конічних і фасонних поверхонь, нарізування різьблення, обробка та підрізка торців, зенкерування, свердління, розгортання отворів та ін. Токарно-гвинторізний верстат Turner 210х400V у невеликих майстернях, у гаражі або на дачі.
Особливості FDB Maschinen Turner 210х400:- Гартовані та шліфовані напрямні станини,
- Гартований шпиндель (DIN 6350),
- Праве/ліве обертання шпинделя,
- Захисний екран,
- Автоматична поздовжня подача,
- Кожух патрона з кінцевим вимикачем,
- Трапецеїдальне різьблення ходового гвинта,
- Металокерамічні підшипники ходового гвинта,
- Змінні шестірні забезпечують великий діапазон різьблення, що нарізається,
- Призматичні напрямні станини,
- Безступінчасте регулювання обертів шпинделя.
Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Додаткові параметри | |
| Конус задньої бабки | МТ2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри верстата (ДхШхВ) | 920х390х360 мм |
| Діаметр отвори шпинделя | 21 мм |
| Діапазон швидкостей поздовжніх подавач супорту | 0,1-0,2 мм/об |
| Діапазон швидкостей шпинделя | 50-2500 об./хв |
| Діапазон кроку нарізування дюймових різі, виток на дюйм | 10-44 мм |
| Діапазон кроку нарізування метричних різей | 0,3-3,0 мм |
| Конус отвору шпинделя | МТ3 |
| Максимальна довжина оброблюваної заготовки між центрами | 400 мм |
| Максимальне переміщення пінолі задньої бабки | 40 мм |
| Максимальне поперечне переміщення каретки супорту | 95 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення каретки супорту | 80 мм |
| Максимальне поздовжнє переміщення супорта | 340 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної деталі над поперечними салазами | 65 мм |
| Максимальний діаметр оброблюваної заготовки над станиною | 200 мм |
| Максимальний розмір державки резчірача | 10 мм |
| Потужність електродвигуна | 0,6 кВт |
| Наявність місцевого освітлення | Немає |
| Наявність системи подавання мастильно-охолоджувальної рідини (СОЖ) | Немає |
| Напруга електродвигуна | 220 В |
| Пристрій цифрової індикації (УЦІ) | Немає |
| Число швидкостей шпинделя | безступеневе |
| Ширина станини | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 000 ₴




