Нагнітач мастила GFP-HP-03, під ємність 20 кг
4 324 ₴
4 194,28 ₴
- В наявності
- Код: 44230
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагнітач мастила Groz GFP-HP-03 (44230) під ємність 20 кг для швидкого щоденного змащення без зусиль. Ідеально підходить для використання з землерийним і сільськозобладнанням, для застосування в галузі обслуговування автомобільного транспорту, суднових механізмів і для інших місць, де потрібне швидке та рясне мастило.
Особливості:
- продуктивність до 1.5 г за натискання
- нагнітач має сталеву конструкцію з алюміневою головкою та сталевою камерою
- у комплекті — підіймальна ручка, кришка на бочку, диск із гумовою окантовкою, 1220 мм гнучкий мастильний шланг із 4 пелюстковими муфтами
Рекомендації: перед початковим використанням нагнітача налийте 30 мл оливи у вхідне затвердіння нагнітатора та натискайте важіль доти, як мастило почне роздавлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кришки | 310 мм |
| Діаметр сталевої частини мембрани | 241 мм |
| Довжина шланга | 1220 мм м |
| Для ємностей діаметром | 241-288 мм |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Повний діаметр мембрани (притискного диска) | 288 мм |
| Продуктивність | 1,5 г/хід л/хв |
| Робоче середовище | солідол, литол, густе мастило, консистентне мастило |
| Робочий тиск | 240 бар |
| Мастило в'язкістю до | NLGI 2 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип приводу | важільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 194,28 ₴



