Нагнітач мастила GP2 пневматичний, 50:1, під ємність 50-60 кг
19 025 ₴
18 454,25 ₴
- В наявності
- Код: 45411
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматичний нагнітач мастила під ємність Groz GP2 (45411). Підходить для використання в майстернях, фермах, будівництві або як частина для мобільних систем змащення.
Підходить під фасування мастила: 50-60 кг
Особливості:
- передавальне число насоса 50:1
- обладнаний сітчастим фільтром на вході всмоктувальної трубки для очищення мастила
- постачається з кришкою на ємність, професійним мастильним пістолетом із z-подібним шарнірним з'єднанням, притискним диском із гумовою окантовкою, шлангом високого тиску
Характеристики:
- передавальне число насоса — 50:1,
- максимальний тиск подавання повітря — 10 барів,
- максимальний тиск подавання мастила — 500 барів,
- порт приєднання для подавання повітря — BSP 1/4',
- порт приєднання для видавання мастила — BSP 1/4',
- споживання повітря — 230 л/хв.,
- об'єм податного мастила — до 1,1 кг/хв.
Рекомендації: Для легких типів змащення до категорії NLGI 2
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Для довговічної роботи нагнітача обов'язково використовуйте фільтр-регулятор-лубрикатор, що дасть змогу отримувати чисте осушене повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Groz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кришки | 381 мм |
| Діаметр сталевої частини мембрани | 322 мм |
| Довжина шланга | 2100 мм м |
| Для ємностей діаметром | 322-380 мм |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Повний діаметр мембрани (притискного диска) | 380 мм |
| Робоче середовище | солідол, литол, густе мастило, консистентне мастило |
| Робочий тиск | 500 бар |
| Мастило в'язкістю до | NLGI 2 |
| Країна виробництва | Індія |
| Тип приводу | Пневматичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 454,25 ₴



