


Бур 32х920 мм SDS max для бетону Hitachi HiKOKI 750943
3 594 ₴
- В наявності
- Код: 750943
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний бур SDS-max 32х920 мм (робоча 800 мм) 4 різальні крайки Hitachi 750943
Діаметр 32 мм.
Робоча довжина 800 мм.
Габаритна довжина 920 мм.
Хвостовик SDS-max.
4 різальні перпендикулярні крайки.
Наконечник: з центрувальним вістрям і з подрібними зубцями, твердосплавні напайки TCT.
Конічна спіраль.
Інструмент використання — перфоратор або відбійний молоток із хвостовиком SDS-max.
тор або відбійний молоток із хвостовиком SDS-max.
Артикул Hitachi 750943 / Hikoki 754334
EAN 8717154652574
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина робочої частини | 800 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 920 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритна довжина | 920 мм |
| Довжина робоча | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 594 ₴



