Диск пиляльний 255х30мм 60 зуб ⭐️⭐️для циркулярних пил Hitachi 752468/HiKOKI 4100025
2 124 ₴
- В наявності
- Код: 4100025
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердосплавний пиляльний диск 255х30 мм 60 зубців для циркулярних пил ⭐️⭐️⭐️Hitachi / HiKOKI 4100025
Зовнішній діаметр 255 мм.
Діаметр отвору 30 мм.
Кількість зубців 60 шт.
Форма зубця ATB.
Угол заточки передний 15°.
Угол заточки задний 15°.
Максимальна частота обертів 6000 об/хв.
Відповідає вимогам EN 13236:2019 щодо безпеки (EN 13236:2019, IDT).
Ширина різу 2,4 мм.
Товщина диска 1,8 мм.
Якісне різання всіх видів деревини.
Виготовлено у Франції.
Вага в пакованні 820 г.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️⭐️.
Артикул Hitachi 752468/HiKOKI 4100025
EAN: 8717574065619.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 255 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Матеріал кола | Сталь, Твердий сплав, Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, Ламінат, Тверда деревина, МДФ, М'яка деревина, ЛДСП |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 813497 |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Посадковий діаметр диска | 30 мм |
| Кількість зубців | 60 |
| Матеріал застосування | Дерево |
| Тип зубців | АТВ |
| Товщина диска | 1.8 мм |
| Ширина пропилу | 2.5 |
| Тип пилки | Пила торцювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124 ₴



