Алмазний диск 115x22,2x6 бетон цегла камінь ⭐️⭐️ Hitachi / HiKOKI 752821
729 ₴
- В наявності
- Код: 752821_HITACHI
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний сегментний диск для оброблення різних матеріалів 115x22,2x6 LASER Hitachi/HiKOKI 752821.
Зовнішній діаметр 115 мм.
Діаметр отвору 22,2 мм.
Висота сегмента 6 мм.
Для сухого та мокрого різання.
Рекомендована швидкість обертання до 6650 об/хв.
Рекомендована швидкість руху до 80 м/хв.
Призначення: будь-які тверді матеріали (бетон, природний і штучний камінь, цегла, граніт тощо). Призначений для прямого різання та завушування під кутом 45 градусів керамічної кахельної плитки, керамограніту, штучного каменю, кварцових плит, стільниць зі штучного та натурального каменю, а також під час оброблення бетонних виробів, що не містять металевої арматури.
Інструмент застосування: кутова шліфувальна машина (ШМ, болгарка).
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 752821.
EAN 8717574001648.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717574001648 |
| Висота сегмента | 6 мм |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Посадковий діаметр диска | 22.2 мм |
| Товщина диска | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴











