Диск відрізний алмазний 150х22х10 ⭐️⭐️ Hitachi / HiKOKI 752813
882 ₴
- В наявності
- Код: 752813
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск для оброблення різних матеріалів 150х22х10 Hitachi/HiKOKI
Зовнішній діаметр 150 мм.
Діаметр отвору 22,2 мм.
Висота сегмента 10 мм.
Рекомендована швидкість обертання до 6650 об/хв.
Рекомендована швидкість руху до 80 м/хв.
Призначення: будь-які тверді матеріали (армований бетон, азбестоцемент, асфальт, базальт, безшовна підлога, бетонна черепиця, бордюрний камінь, газобетон, гнійс, граніт, залізобетон, штучний камінь, кварцит, кераміка, цегла, клінкер, червона черепиця, мармур, пінобетон, поротон, природний камінь, природна підлога, силікатна цегла, будівельний розчин, терацо, травертин, тротуарна плитка, шамотна цегла, шифер, етерит тощо).
Інструмент застосування: кутова шліфувальна машина (ШМ, болгарка).
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 752813.
EAN 8717574001600.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість сегментів | 10 |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав, Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Газобетон, Мармур, Тротуарна плитка, Гідротехнічний бетон, Керамограніт, Бетон, Граніт, Керамічна плитка, Залізобетон, Піщаник, Ракушняк, Камінь, Плитка, Високоармований бетон, Графіт, Кераміка, Цегла, Армований бетон, Асфальт, Абразив |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717574001600 |
| Висота сегмента | 10 мм |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Посадковий діаметр диска | 22.2 мм |
| Товщина диска | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴



