


Алмазний диск 150х22.2х6 бетон камінь цегла ⭐️⭐️ Hitachi HiKOKI 752823
996 ₴
- В наявності
- Код: 752823
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний сегментний диск для оброблення різних матеріалів 150x22,2x6 Turbo Flat Hitachi/HiKOKI 752823
Зовнішній діаметр 150 мм.
Діаметр отвору 22,2 мм.
Висота сегмента 6 мм.
Тип сегмента — хвилястий.
Для сухого та мокрого різання.
Рекомендована швидкість обертання до 6650 об/хв.
Рекомендована швидкість руху до 80 м/хв.
Призначення: будь-які тверді матеріали (бетон, природний і штучний камінь, цегла, граніт тощо). Призначений для прямого різання та завушування під кутом 45 градусів керамічної кахельної плитки, керамограніту, штучного каменю, кварцових плит, стільниць зі штучного та натурального каменю, а також під час оброблення бетонних виробів, що не містять металевої арматури.
Інструмент застосування: кутова шліфувальна машина (ШМ, болгарка).
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 752823.
EAN 8717574001662.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь, Твердий сплав, Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Газобетон, Мармур, Тротуарна плитка, Гідротехнічний бетон, Керамограніт, Бетон, Граніт, Керамічна плитка, Залізобетон, Піщаник, Штучний камінь, Пінобетон, Ракушняк, Камінь, Плитка, Шифер, Високоармований бетон, Цегла, Армований бетон, Асфальт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717574001662 |
| Висота сегмента | 6 мм |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Посадковий діаметр диска | 22.2 мм |
| Товщина диска | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴



