Набір свердел ізенків 29 одиниць для дерева та металу ⭐️⭐️ Hikoki Hitachi 40030031
2 644 ₴
- В наявності
- Код: 40030031
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свердел тазенків 29 од. Hikoki Hitachi 40030031.
Набір свердел/зенковок із 29 предметів, що складається з:
5 свердел із зенковкою:
3 x 50 мм, 8,3 x 50 мм, 10,4 x 50 мм,
12,4 х 56 мм, 16,5 х 60 мм;
17 свердел для металу DIN 338:
1,0 x 34 мм, 1,5 x 40 мм, 2,0 x 49 мм, 2,5 x 57 мм,
3,0 x 61 мм, 3,5 x 70 мм, 4,0 x 75 мм, 4,5 x 80 мм,
5,0 х 86 мм, 5,5 х 93 мм, 6,0 х 93 мм
6,5 х 101 мм, 7 х 109 мм, 8 х 117 мм,
9,0 x 125 мм, 10,0 x 133 мм;
8 свердел для дерева:
3 x 60 мм, 4 x 75 мм, 5 x 85 мм, 6 x 97 мм,
7 x 104 мм, 8 x 117 мм, 9 x 120 мм, 10 x 133 мм.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул: Hitachi/Hikoki 40030031.
EAN 4250155823979.
Свердла для дерева, свердла для металу та зенкування — аксесуари для універсального використання.
Індивідуальне розташування з маркуванням розміру для кожного свердла та зенківки.
Прозоре віконце в кришці — швидка перевірка вмісту коробки.
Серія Hikoki Бітбокс — мінікоробки для аксесуарів, які можна комбінувати один з одним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12 мм |
| Кількість в наборі | 29 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По дереву |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717154651126 |
| Габаритна довжина | 260 мм |
| Довжина робоча | 200 мм |
| Число ріжучих кромок | дві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 644 ₴











