Долото широке 40х250 SDS-plus для зняття плитки Hitachi/HiKOKI 751592
507 ₴
- В наявності
- Код: 751592
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка 40х250 мм sds-plus Hitachi/HiKOKI 751592
Форма наконечника — плоске широке загострене долото.
Ширина 40 мм.
Довжина 250 мм.
Хвостовик: SDS-plus.
Країна походження: Італія.
Значок якості Hikoki: ⭐️⭐️.
Артикул HiKOKI Hitachi 751592.
EAN 8717472815354.
Високопродуктивне загострене плоске зубило для керованого руйнування під час демонтажних робіт. Висока міцність. Максимальний ресурс і швидкість роботи.
Використовується як робоча насадка на перфоратор або відбійний молоток із хвостовиком SDS-plus, без обертання.
Сфери застосування: тривалі демонтажні роботи в цегляній кладці та бетоні; ля зняття керамічної плитки, лінолеуму, інших різновидів підлогових покриттів.
Переваги:
Нова багатогранна форма та загартований наконечник забезпечують стабільно високу ефективність розбивання та довбання впродовж усього терміну використання долота.
Повторне загострення, загартовування або додаткове зміцнення не потрібні.
Менша ймовірність заклинювання в бетоні та цегляному мурованні, що збільшує ефективність роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Так |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8717472815354 |
| Довжина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴









